123
Konkurso "Metų inovacija 2017" nugalėtojai

Asociacija „Apsaugos verslo grupė“ organizavo jau 10-ąją Lietuvos asmens ir turto saugos specialistų konferenciją „Saugos verslo tendencijos Lietuvoje ir pasaulyje“

Š.m. lapkričio 9 dieną Vilniaus Gedimino technikos Universitete Vilniuje vyko asociacijos „Apsaugos verslo grupė“ organizuojama 10-oji konferencija asmens ir turto saugos specialistams „Saugos verslo tendencijos Lietuvoje ir pasaulyje“.
Naujas žurnalo "Rizikos faktorius" numeris!

Jau yra naujas žurnalo "Rizikos faktorius" 2017/Nr. 1 numeris!
Straipsnis apie asociaciją jau "Verslo žiniose"!

Valdybos išvažiuojamasis posėdis Kaune ir susitikimas su Kauno regiono saugos srityje veikiančiomis įmonėmis

Informuojame, kad asociacija ,,Apsaugos verslo grupė" jau renka medžiagą naujam žurnalo „Rizikos faktorius“ numeriui. Jeigu turite įdomios ir aktualios informacijos, susijusios su apsaugos verslu ir norite su visais pasidalinti - susisiekite su Asociacija. Aktualūs informaciniai straipsniai žurnale talpinami nemokamai. Jei pageidaujate, kad žurnale skelbiama informacija ir Jūsų įmonės naujienos pasiektų platesnę Jūsų potencialių partnerių auditoriją - siūlome rašyti mokamus reklaminius straipsnius ar patalpinti įmonės reklamą.

Daugiau informacijos tel.: (8 5) 262 81 75, el. paštu: info@avg.lt. Taip pat tel.: 8 699 41441, el.paštu: valdemar@sareme.lt
2017 m. balandžio 6 d. įvyko asociacijos "Apsaugos verslo grupė" narių visuotinis ataskaitinis susirinkimas

Asociacijos ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) partnerystė. Bendradarbiavimo sutarties pasirašymas

Asociacijos "Apsaugos verslo grupė" visuotinis narių susirinkimas š.m. balandžio 6 d.!

Susirinkimas įvyks viešbutyje „Green Park Hotel Vilnius“ (Ukmerges g. 363, Fabijoniškės, Vilnius).

2016 m. balandžio 7 d. įvyko asociacijos "Apsaugos verslo grupė" narių visuotinis ataskaitinis susirinkimas

Asociacijos prezidentu 2016 m. išrinktas Saulius Pridotkas (UAB "AKTKC-Apsaugos centras"). Patvirtintos veiklos ataskaitos. Išrinkta nauja valdyba.

Dėkojame įmonėms, dalyvavusioms konkurse „Metų inovacija 2015“

Informacija dėl buvusių sertifikuotų įmonių, kurios nuo 2015-10-01 nebegali naudotis sistema epazyma.lt, pažymų likučių, statistikos ir archyvo bei galimybės įstoti į asociaciją iki 2016.01.01 be papildomo sertifikavimo
FIZINĖS APSAUGOS ĮKAINIAI

Fizinės apsaugos įkainiai

Informuojame, kad 2015 m. kovo 19 d. automobilių saugos komiteto posėdyje priimtas nutarimas dėl įmonių, kurios buvo pašalintos iš Asociacijos „Apsaugos verslo grupė“ narių, importuojamų/parduodamų apsaugos sistemų egzistavimo Asociacijos „Apsaugos verslo grupė“ rekomenduojamų apsaugos sistemų sąraše (lentelėje) nuo 2015-03-19. Pasibaigus narystei Asociacijoje, nutarta sistemą išimti iš naujai montuojamų apsaugos sistemų sąrašo, suteikiant 6 mėnesių pereinamąjį laikotarpį.
Nuo 2014-11-17 įsivertinti sistemas ir įkelti į rekomenduojamų apsaugos sistemų sąrašą gali tik Asociacijos nariai.
Kviečiame įstoti į Asociaciją „Apsaugos verslo grupė“ (kitaip Jūsų įmonės apsaugos sistemos bus pašalintos iš rekomenduojamų apsaugos sistemų sąrašo (lentelės) nuo 2015-09-19).

Informuojame, kad nuo š.m. spalio 1 d. naudotis elektronine pažymų išrašymo sistema www.epazyma.lt galės tik Asociacijos „Apsaugos verslo grupė“ nariai (įmonės, turinčios teisę atlikti transporto priemonių apsaugos sistemų lygio įvertinimą). Nutarimas priimtas automobilių saugos komiteto posėdyje 2015 m. kovo 19 d.
Sertifikuotos įmonės (turinčios teisę atlikti transporto priemonių apsaugos sistemų lygio įvertinimą), norinčios ir po 2015-10-01 išrašinėti pažymas elektroninėje pažymų išrašymo sistemoje www.epazyma.lt , kviečiamos įstoti į Asociaciją „Apsaugos verslo grupė“.


Išrinkta nauja 2014 m. valdyba.

Asociacija "Apsaugos verslo grupė" parengė "Gaisrinės saugos inžinerinių sistemų techninės priežiūros paslaugų
sertifikavimo" nuostatus.
Šie nuostatai apibrėžia tvarką, pagal kurią Asociacija “Apsaugos verslo grupė” atlieka Asociacijai priklausančių įmonių kompetencijos teikti gaisrinės saugos inžinerinių sistemų (toliau – GSIS) techninės priežiūros paslaugas įvertinimą (toliau - Sertifikavimas).
Įmonė, siekianti gauti sertifikatą, teikia Asociacijos adresu nustatytos formos paraišką ir užpildytą anketą su visais reikalingais dokumentais (paraiškos formą ir anketą rasite puslapyje "Dokumentai").

Š.m. lapkričio mėn. organizuojami nemokami seminarai, skirti saugos srityje dirbančioms įmonėms.

Konkurso „METŲ INOVACIJA ’2013" rezultatai.
123
Partneriai
Taikos g. 130A, Vilnius
LT-05226
Tel/faks.: 8 5 2628175
Mob. tel.: 8 611 32042
El. paštas: info@avg.lt