Konferencija: “Apsaugos verslininkų ir darbuotojų aktualios problemos susijusios su teisiniu reguliavimu”

 

    2011-08-16 Latvijos Respublikos sostinėje Rygoje, aukštesniojoje verslo mokykloje SIA ‘’Biznesa augstskola Turība’’, įvyko tarptautinė konferencija “Apsaugos verslininkų ir darbuotojų aktualios problemos susijusios su teisiniu reguliavimu”. Konferenciją organizavo Latvijos apsaugos verslo asociacija (www.ldba.lv), konferencijoje dalyvavo Latvijos Respublikos policijos generalinis komisaras, mokesčių ir darbo inspekcijų atstovai, mokymo įstaigų atstovai, kitų valstybės institucijų ir verslo atstovai. Iš užsienio dalyvavo Rusijos policijos asociacijos vadovas ir Lietuvos Respublikos asociacijos „Apsaugos verslo grupė“ prezidentas Saulius Pridotkas.
    Saulius Pridotkas pasidalino konferencijos informacija ir akcentavo, jog didžiausias dėmesys konferencijoje buvo skiriamas apsaugos verslo atstovų santykiams su valstybinėmis institucijomis (policija, mokesčių inspekcija, viešųjų pirkimų tarnyba), apsaugos paslaugų kokybinių rodiklių analizei bei darbuotojų mokymų ir kvalifikacijos pripažinimo sistemos sukūrimui.

 

 

NEVALSTYBINIŲ APSAUGOS VERSLO ĮMONIŲ VAIDMUO GINANT ASMENS, VISUOMENĖS IR VALSTYBĖS INTERESUS


    2011m. rugpjūčio 14-16 dienomis Rusjijos policijos asociacijos vadovas Aleksėj Gankin, Latvijos saugumo asociacijos prezidento kvietimu, darbo vizitu lankėsi konferencijoje Rygoje .
    Aleksėj Gankin skaitė pranešimą, apie saugumo vykdomą veiklą ir ateities uždavinius. Savo pasisakymuose pasidalino darbo patirtimi sprendžiant asmens, visuomenės ir valstybės saugumo klausimus. Kalbėjo apie perspektyvas vystant privačias saugumo veiklas ir tarptautinį bendradarbiavimą.
    Prieš metus keletas dešimčių įvairių saugumo srityje veikiančių įmonių susivienijo ir sukūrė bendrą projektą „Žaliasis koridorius“. Šio projekto esmė , kad kiekviena saugos tarnyba atsako už krovinių pervežimo savo teritorijoje apsaugą, transporto priemonių lydėjimo apsaugą visą maršruto laikotarpį. Panašus bendradarbiavimas galėtų būti vykdomas tarp valstybių, kurios ribojasi su Rusija.
    Vizito metu Aleksėj Gankin lankėsi ir Latvijos vidaus reikalų ministerijoje, kur susitiko su Latvijos vyriausiuoju Policijos viršininku Ints Kuzis. Buvo aptariamos bendradarbiavimo perspektyvos, delegacijų mainai. Aleksėj Gankin užsiminė, kad 2012. gegužės 16-20 dienomis, Kaukazo mineralinių vandenų regione vyks XIII-oji konferencija. Tikisi, kad konferencijoje dalyvaus ir tarptautinės policijos asociacijos Latvijos delegacija.

 

 

 

 

 

 

 

Atsakingoji sekretorė/administracijos vadovė
Dalia Dženkaitytė

 

 

 

 

 

Taikos g. 130A, Vilnius
LT-05226
Tel/faks.: 8 5 2628175
Mob. tel.: 8 611 32042
El. paštas: info@avg.lt