Tapkite Asociacijos “Apsaugos verslo grupė” rėmėju

 

Asociacija APSAUGOS VERSLO GRUPĖ - visuomeninė organizacija, narystės pagrindu vienijanti įmones, veikiančias asmens, turto bei verslo apsaugos srityje.
Asociacijos tikslas - narių interesų atstovavimas ir gynimas, lėšų kooperavimas bendrų socialinių, ekonominių programų įgyvendinimui, visokeriopos informacinės, teisinės, metodinės bei organizacinės paramos nariams teikimas.

Tapkite Asociacijos AVG rėmėju paskirdami iki 1,2 proc. (anksčiau buvo 2 proc.) sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų.  Prašymai teikiami elektroniniu būdu — per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau — EDS).

 

Skirti mums 1,2 proc. paramos galite užpildžius prašymą elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą EDS:

1.    Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Jums atsidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainė EDS.

2.    Atidarykite ir užpildykite formą FR0512.  Visos instrukcijos išsamiai paaiškintos. Asociacijos „Apsaugos verslo grupė“ duomenys pateikti žemiau.

 

Asociacijos "Apsaugos verslo grupė" rekvizitai:

Pavadinimas: ASOCIACIJA "APSAUGOS VERSLO GRUPĖ"
Įstaigos kodas (paramos gavėjo identifikacinis numeris): 134637738
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT417044060007765083 (AB bankas SEB, banko kodas 70440.)
Reg. adresas: Taikos g. 130A, Vilnius LT-05226

 

Svarbu žinoti:

·         Jeigu pildote metinę pajamų deklaraciją, prašymą reikia pateikti kartu su ja.

·         Galite skirti pajamų mokesčio dalį už 2019 m. ir keturis vėlesnius mokestinius laikotarpius. Pagal vieną pateiktą prašymą, pajamų mokesčio dalis bus pervedama penkis mokestinius laikotarpius.

·         Jei anksčiau pateiktuose prašymuose iš karto nurodėte norintys pajamų mokesčio dalį skirti toms pačioms organizacijoms ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam laikotarpiui, pateiktų prašymų tikslinti nereikės. Skirtos pajamų mokesčio dalys bus perskaičiuotos, tad 2020 m. ir vėlesniais metais pasirinktoms organizacijoms bus pervedama tokia pat pajamų mokesčio dalis nuo asmens sumokėtų mokesčių.

·         Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami iki gegužės 1 d. (šiemet iki gegužės 3 d. imtinai).

Dėkojame už Jūsų paramą!

 

VMI informacija

 

Aktualūs pakeitimai skiriant pajamų mokesčio dalį paramai:

Įgyvendinus mokesčių reformą, nuo 2019 m. 1,289 karto (iki mokesčių) padidintas darbo užmokestis, taip pat pakeistas gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas, todėl pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys:

  • Paramos gavėjams (tarp jų ir meno kūrėjams, išskyrus profesines sąjungas ar jų susivienijimus) bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.);
  • Politinėms partijoms — iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.);
  • Profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams — iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.).

Prašymus gyventojai gali pateikti tik elektroniniu būdu per EDS. 

Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei parsisiuntimui skirtas VMI parengtas vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje.

Kilus papildomiems klausimams, visuomet galite kreiptis į VMI specialistus paskambinus telefonu 1882 / +370 5 260 5060.

 

Taikos g. 130A, Vilnius
LT-05226
Tel/faks.: 8 5 2628175
Mob. tel.: 8 611 32042
El. paštas: info@avg.lt