Asociacija „Apsaugos verslo grupė“ organizavo IX-ąją Lietuvos asmens ir turto saugos specialistų konferenciją

2015-11-20
Asociacija „Apsaugos verslo grupė“ organizavo IX-ąją Lietuvos asmens ir turto saugos specialistų konferenciją

    Šios konferencijos tikslai – saugos paslaugų rinkos retrospektyva bei aktualijos, situacija Pabaltijo šalyse ir ES, bendradarbiavimas su valstybės institucijomis ir kitų rinkos šakų dalyviais, techninių, fizinių ir intelektualinių saugos naujovių pristatymas, darbuotojų kvalifikacija, saugos paslaugų kokybiniai rodikliai, saugos srityje dirbančių specialistų patirties ir žinių pasidalijimas.

    Asociacija ,,Apsaugos verslo grupė“ glaudžiai bendradarbiauja su Policijos departamentu, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu, Valstybine mokesčių inspekcija, Valstybine darbo inspekcija ir kitomis institucijomis. Automobilių saugos komitetas glaudžiai bendradarbiauja su draudimo bendrovėmis. Asociacija džiaugiasi bendradarbiaudama su Baltijos šalyse saugos srityje veikiančių šakinių asociacijų vadovais.

    Bendradarbiavimas vyksta paslaugų standartizacijos, darbuotojų kvalifikacijos kėlimo ir pripažinimo srityse, keičiamasi gerosiomis praktikomis. Bendradarbiaujama su Lietuvos apsaugos darbuotojų asociacija.

    Konferencijoje pranešimus skaitė: Estijos saugos asociacijos prezidentas, Latvijos saugos asociacijos atstovai, specialistai iš Policijos departamento, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Valstybinės Darbo inspekcijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, taip pat dr. Arūnas Kazlauskas.

Konferencijos dalyvių pranešimus rasite čia: Renginiai 

    Konferencijos metu asociacija „Apsaugos verslo grupė“ paskelbė ir apdovanojo konkurso „METŲ INOVACIJA 2015“ įmones – nugalėtojus. Šis konkursas organizuojamas tarp asociacijos narių ir kitų įmonių, dirbančių apsaugos srityje.

Po konferencijos vyko Asociacijos "Apsaugos verslo grupė" veiklos 20-mečio šventinio minėjimo oficialioji dalis: retrospektyvinės veiklos pristatymas, padėkos už nuopelnus Asociacijos veikloje, sveikinimų priėmimas. Renginį užbaigė šventinis furšetas.

    Dėkojame pranešėjams už įdomius, aktualius ir informatyvius pranešimus. Taip pat dėkojame rėmejams bei visiems, dalyvavusiems konferencijoje ir šventiniame minėjime.

 

Renginio akimirkos (bus daugiau)...

 

 Asociacijos prezidentas Saulius Pridotkas ir Latvijos Turiba universiteto studijų programos "Saugumo organizavimas" direktorius Vilnis Veinbergs

 

 Diplomu ir pagrindiniu prizu apdovanota konkurso "Metų inovacija 2015" įmonė nugalėtoja - UAB "Sareme"

 

 Asociacijos prezidentas Saulius Pridotkas pristato Asociacijos 20-ies metų veiklos retrospektyvą

 

 Padėkomis už iniciatyvą ir svarų indėlį steigiant asociaciją apdovanoti Rimantas Eigėlis, Romualdas Žvirblis ir Audrius Ališauskas (UAB "Jungtis")

 

 Padėkos už efektyvų bendradarbiavimą, puoselėjant sėkmingą ir ilgalaikę partnerystę įteiktos ir Estijos bei Latvijos saugos asociacijoms...

 

...buvusiems ir esamiems valdybos nariams už nuoširdų darbą ir asmeninį indėlį į asociacijos veiklą, įgyvendinant numatytus tikslus ir uždavinius

 

 Latvijos saugos asociacijos LDBA prezidento Janis Zeps ir Turiba universiteto studijų programos "Saugumo organizavimas" direktoriaus Vilnis Veinbergs sveikinimai Asociacijai "Apsaugos verslo grupė"

 

Estijos saugos asociacijos vykdančiojo direktoriaus Kaupo Kuusik sveikinimai Asociacijai "Apsaugos verslo grupė"

 

Pjaustomas tortas...

Taikos g. 130A, Vilnius
LT-05226
Tel/faks.: 8 5 2628175
Mob. tel.: 8 611 32042
El. paštas: info@avg.lt